Tisztelt fóti lakosok!

A Fóti Közös Önkormányzati Hivatal dolgozói az idén is részt vesznek a TeSzedd! mozgalom városi eseményén.

A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma. Idén immár nyolcadik alkalommal valósul meg. A szemétgyűjtési akció keretében szerte az országban „nagytakarítanak” a TeSzedd! önkéntesei. Azért szervezik meg ezt az eseményt minden évben, hogy közösen megtisztítsuk szűkebb-tágabb környezetünket.

A tervek szerint 2019. március 22-én délután 12.30 és 15 óra között legalább két 10 fős csoportban szedjük a szemetet Sikátorpuszta bekötő úttól a városba vezető út mindkét oldalán, illetve Kisalag Hajcsár út mentén.

 

Zsákokat, kesztyűt a szervezők biztosítanak, láthatósági mellényről mi gondoskodunk.

Amennyiben kedvet érez arra, hogy egy jó hangulatú – reméljük esőmentes – eseményen részt vegyen, ráadásul ezzel hozzájáruljon városunk szebbé tételéhez, csatlakozzon hozzánk!

Kérjük részvételi szándékát, illetve kérdéseit küldje el elektronikus levélben a Hivatal szervezőjének, dr. Jenei László törvényességi referensnek a jenei.laszlo@fot.hu e-mail címre!

Tegyünk együtt Városunkért!