polgarmester@fot.hu polgármester Bartos Sándor
szabo.orsi@fot.hu polgármesteri tanácsadó Szabó Orsolya
jegyzo@fot.hu jegyző Dr Finta Béla
kuzmann.katinka@fot.hu aljegyző Dóráné dr. Kuzmann Katinka
klepac.nikolett@fot.hu titkársági asszisztens Rónaszékyné Klepác Nikoletta
titkar@fot.hu titkárság Éber Antalné Ágnes
humanref@fot.hu humánreferens Kudela Katalin
penzugy@fot.hu pénzügyi és adóügyi osztályvezető Zámodics Péter
kozbesz@fot.hu városfejlesztési és üzemeltetési osztályvezető Szántóné János Ildikó
ephat@fot.hu hatósági és ügyfélszolgálati osztályvezető Csízik Melinda
ado@fot.hu adóügyi osztály Asztalos Diána
foepitesz@fot.hu főépítész Tempfli M. Szilárd
kornyved@fot.hu környezetvédelem Kárpáti Gábor
marketing@fot.hu PR, marketing Kalbauer Andrea
kommunikacio@fot.hu média Kalbauer Andrea
supervisor@fot.hu rendszergazda Verebes Viktor
anyakonyv@fot.hu anyakönyvvezető Gombainé Végi Tünde

Közvetlen email küldése ügyintézők részére

Név E-mail cím
Asztalos Diána asztalos.diana@fot.hu
Botka Norbertné botka.evi@fot.hu
Dobi Erika dobi.erika@fot.hu
Csízik Melinda csizik.melinda@fot.hu
Dóráné dr. Kuzmann Katinka kuzmann.katinka@fot.hu
Éber Antalné eber.agi@fot.hu
Fazekasné Németh Mónika fazekasne.monika@fot.hu


Győri Péterné gyori.peterne@fot.hu
Benczéné Horváth Krisztina horvath.krisztina@fot.hu
Jassó Ágnes jasso.agnes@fot.hu
Lugossy Orsolya lugossy.orsolya@fot.hu
Megyesi-Bereczki Beatrix bereczki.beatrix@fot.hu
Kárpáti Gábor karpati.gabor@fot.hu
Nagyné Csapó Márta nagyne.marta@fot.hu
Lakatos Éva lakatos.eva@fot.hu
Koppné Szita Erika koppne.erika@fot.hu
Kurucz László kurucz.laszlo@fot.hu
Kocsis Gábor kocsis.gabor@fot.hu
Márkosné Dénes Ella markosne.ella@fot.hu


Nagy Józsefné nagy.jozsefne@fot.hu
Szamosvári Zsoltné szamosvari.zsoltne@fot.hu
Szántóné János Ildikó szantone.ildiko@fot.hu
Soós Melinda soos.melinda@fot.hu
Kudela Katalin kudela.katalin@fot.hu
Tománé Banadics KAtalin banadics.katalin@fot.hu
Székely Katalin szekely.katalin@fot.hu
Szoboszlai Gyuláné szoboszlai.gyulane@fot.hu
dr. Sugár Anita sugar.anita@fot.hu
Tóthné Kiss Mária tothne.marika@fot.hu
Varróné Nagy Zsuzsanna varrone.zsuzsanna@fot.hu
Verebes Viktor verebes.viktor@fot.hu
Szabó Marianna szabo.marianna@fot.hu
Zachár Ildikó zachar.ildiko@fot.hu
Kiszely Zoltán kiszely.zoltan@fot.hu
Szente László szente.laszlo@fot.hu
Ferenczné Orvos Ildikó orvos.ildiko@fot.hu
Zámodics Péter zamodics.peter@fot.hu