polgarmester@fot.hu polgármester Dr. Vass György

jegyzo@fot.hu jegyző Dr. Mihályi Zsolt Apor


kosa.kinga@fot.hu titkársági asszisztens Kósa-Richter Kinga
titkar@fot.hu titkárság Szigetiné Csécs Mária
hr@fot.hu humánreferens Zajzon-Veres Szilvia
penzugy@fot.hu pénzügyi és adóügyi osztályvezető Zámodics Péter
kozbesz@fot.hu városfejlesztési és üzemeltetési osztályvezető Szántóné János Ildikó
ephat@fot.hu hatósági és ügyfélszolgálati osztályvezető Dr. Csízik Melinda
ado@fot.hu adóügyi osztály Asztalos Diána
foepitesz@fot.hu főépítész Pernyész-Ovádi Noémi
kornyved@fot.hu környezetvédelem Kárpáti Gábor
supervisor@fot.hu rendszergazda Verebes Viktor
anyakonyv@fot.hu anyakönyvvezető Bartuczné Végi Tünde

Közvetlen email küldése ügyintézők részére

Név E-mail cím
Asztalos Diána asztalos.diana@fot.hu
Botka Norbertné botka.evi@fot.hu


Dobi Erika dobi.erika@fot.hu
dr. Csízik Melinda csizik.melinda@fot.hu
Both András both.andras@fot.hu
Szigetiné Csécs Mária titkar@fot.hu
Fazekasné Németh Mónika fazekasne.monika@fot.hu
Fagyal Sándorén fagyal.sandorne@fot.hu
Jenei László jenei.laszlo@fot.hu
Győri Péterné gyori.peterne@fot.hu
Benczéné Horváth Krisztina horvath.krisztina@fot.hu
Jassó Ágnes jasso.agnes@fot.hu
Lugossy Orsolya lugossy.orsolya@fot.hu
Megyesi-Bereczki Beatrix bereczki.beatrix@fot.hu
Kárpáti Gábor karpati.gabor@fot.hu
Nagyné Csapó Márta nagyne.csapo.marta@fot.hu
Lakatos Éva lakatos.eva@fot.hu
Katonáné Dr Ulrich Zsuzsanna ulrich.zsuzsanna@fot.hu
Koppné Szita Erika koppne.erika@fot.hu
Kurucz László kurucz.laszlo@fot.hu
Kocsis Gábor kocsis.gabor@fot.hu
Márkosné Dénes Ella markosne.ella@fot.hu
Melicher Hajnalka melicher.hajnalka@fot.hu
Nagy Józsefné nagy.jozsefne@fot.hu
Nagyné Markarian Judit nagyne.judit@fot.hu
Nagyné Izsáki Renáta izsaki.renata@fot.hu
Korodi-Nagy Edina nagy.edina@fot.hu
Szamosvári Zsoltné szamosvari.zsoltne@fot.hu
Szántóné János Ildikó szantone.ildiko@fot.hu
Soós Melinda soos.melinda@fot.hu
Szita Lajos szita.lajos@fot.hu
Polonkai Andrea polonkai.andrea@fot.hu
Dr. Polaneczki Káplár Katalin polaneczki.katalin@fot.hu
Kalincsákné Horváth Szilvia horvath.szilvia@fot.hu
Tománé Banadics KAtalin banadics.katalin@fot.hu
Székely Katalin szekely.katalin@fot.hu
Mészáros Gabriella meszaros.gabi@fot.hu
Rónaszékiné Klepác Nikolett klepac.nikolett@fot.hu
Varróné Nagy Zsuzsanna varrone.zsuzsanna@fot.hu
Verebes Viktor verebes.viktor@fot.hu
Varga Ágnes varga.agnes@fot.hu
Szabó Marianna szabo.marianna@fot.hu
Zachár Ildikó zachar.ildiko@fot.hu
Kiszely Zoltán kiszely.zoltan@fot.hu
Nikovits Tamás nikovits.tamas@fot.hu
Ferenczné Orvos Ildikó orvos.ildiko@fot.hu

Zámodics Péter

zamodics.peter@fot.hu

Zajzon-Veres Szilvia zajzon.szilvia@fot.hu